| asdfkhjl a întrebat:

Am o tableta Surftab, Trekstor, si am scapat-o sad si dupa ce am scapat-o mergea bine dar cu timpul nu mai mergea asa de bine, trebuie sa apas pe ea, adica sa o presez de o parte si de alta sa se vada crying oare sa departat vreo piesa de acolo? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| pufuletziii a răspuns:

Poti sa o duci la reparat sa vada acolo concret ce e problema. Dar stai linistit, iti vand un pontlaughing. Daca ai ecranul spart/crapat, pe vremea asta e ''la moda'' sa ai ecranul crapat sau spart la telefon/tableta!laughing

| asdfkhjl explică (pentru pufuletziii):

laughing stiu ca e la moda. dar eu nu il am spart. eu presupun ca atunci cand l-am scapat mi s-a scos bateria putin

| pufuletziii a răspuns (pentru asdfkhjl):

Este posibil si astabig grin

| asdfkhjl explică (pentru pufuletziii):

Ai avut dreptate sad display-ul e spart pe dinauntru

| pufuletziii a răspuns (pentru asdfkhjl):

Pacat...Ti s-a dus toata tabletasad... Daca era spart touch-ul, stiu sigur ca se putea repara, si costa in jur de 100 de lei. Asa, nu stiu, posibil sa fie reparabil dar uneori e mai ieftin sa iti cumperi alta decat sa dai bani pe reparatii.

| asdfkhjl explică (pentru pufuletziii):

A zis ca e in jur de 200 si 500 de lei. Asa pot sa imi cumpar alta sad

| pufuletziii a răspuns (pentru asdfkhjl):

Poti sa iti cumperi alta, dar de data asta ai grija de ea.laughing

| asdfkhjl explică (pentru pufuletziii):

A zis ca incearca sa o lipeasca, daca nu, cauta la un coleg de-a lui sa vada de un dislpay de la vreo tableta arsa ceva happy poate am noroc

| pufuletziii a răspuns (pentru asdfkhjl):

Iti tin pumnii.:*