| mihaialbert2001 a întrebat:

Am o tastatura de la marvo si de la ceva timp unele taste fac figuri. De exemplu s face figuri si imi apasa si alte litere si ma scoate de pe programe, p-ul se repeta de mai multe ori ca si e-ul si cand apas tasta _ tot la fel imi apasa mai multe. Oare e ceva ce se poate rezolva sau trebuie trimisa la reparat?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E bună de aruncat. Ce naiba, e câțiva lei o tastatură, nu merită reparată!

| mihaialbert2001 explică (pentru mihai69):

Cauta marvo kg916 si o sa vezi ca nu e cativa lei laughing

| mihai69 a răspuns (pentru mihaialbert2001):

Https://altex.ro/......RVKM40922/
Nu e același model, dar e tot de gaming, aceeași firmă.

| anonimg a răspuns:

Ia-ți o tastatura serioasă (de la Microsoft sau altă firmă renumită).