| deeeeeeu a întrebat:

Cum sterg contul voyo? Va rog mult ajutati-ma.

6 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Dezactivarea contului
Pentru dezactivarea contului utilizatorul trebuie sa inainteze catre S.C. PRO TV S.A. o cerere scrisa, datata si semnata, pe care sa o depuna la sediul din Bulevardul Pache Protopopescu nr. 109, sector 2, Bucuresti sau sa o trimita scanata pe email la adresa suport@voyo.ro.

| adriancraiescu a răspuns:

Pe ce site e contul asta?

| Emil_Stanciu_1993 a răspuns:

Trimite mail sau suna la:
Contact si Call Center Voyo:suport@voyo.ro / 031 820 02 82
Eu am sunat si in 15min mi-a sters contulwinking

| Ls_CaTa_1994 a răspuns:

In cazul platii din contul de abonament mobil, renuntarea la abonament se va face prin trimiterea unui SMS cu mesajul "stop voyo" la numarul 7434 (pentru reteaua Vodafone) sau 1223 (pentru reteaua Orange). Daca iti este de ajutor :-D

| deeeeeeu explică:

Pai fara sa fac cerere scrisa nu merge? aica online?

| JustCosmin a răspuns (pentru deeeeeeu):

Nu mi se pare greu sa iei o foaie sa scrii: Subsemnatul X, Va scriu aceasta cerere pentru a-mi aproba stergerea contului creat pe site-ul Voyo.ro.
Scrii si tu un motiv anume,le multumesti pentru intelegere,pui data, semnatura, dupa care scanezi foaia si o trimiti pe adresa de mail suport@voyo.ro.