| geop a întrebat:

Am problema cu un memory stick. L-am cumparat azi şi l-am conectat la laptop, am pus niste chestii pe el, dar acum cand l-am reconectat nu apare nicaieri, nici la my computer. Ce fac?

3 răspunsuri:
| MatiesIonut152212 a răspuns:

Daca l-ai bagat in unitate, si l-ai scos, asta trebuie sa o faci cand e pc stins, mai baga-l odata cand ai pc aprons, iar apasa pe butonul de restart la calculator si cand ai dat rr, intra in my computer si acolo trebuie sa fie

| geop explică (pentru MatiesIonut152212):

Am incercat si cu restart si in my computer apare removable disk H:. Desi e bagat in calc daca dau zice there is no disk in drive H:

| MatiesIonut152212 a răspuns (pentru geop):

Baga id meu matiesionut91 sa ne intelegem mai bine.