| JustSolutions a întrebat:

Am reinstalat windowsul de 3 ori de unul singur (in decurs de 4 luni) si atunci cand pornesc pcul imi apar toate 3 windowsurile (este vorba de acelasi windows xp)unul dupa altul intro coloana si ma pune sa aleg unul
si dupa ce il aleg imi intra pe desktop insa imi apare imaginea de fuldal fara iconite care apar abia dupa cateva minute cineva mi-a spus sa ii dau un format la windows sau ceva de genul insa nu am inteles prea bine

3 răspunsuri:
| LaYeR a răspuns:

Trebuie sa stergi partitia unde ai instalat windows-ul (Partitia C) daca instalezi windows 7 este foarte usor sa o stergi, nici la XP nu este greu, iti recomand sa urmaresti un tutorial pe youtube

| JustSolutions explică (pentru LaYeR):

Daca imi day un link de youtube fiindca asa degeaba ziceti voi ca nu inteleg

| Andrei_Denis_1999 a răspuns:

Man tu cand ai reformatat Pc-ul nu ai dat delete la partitie si iti recomand sa il refaci si sa stergi toate partitiile apoi sa dai doar la zona C unde se afla windows-ul install nu la celelalte(fi foarte atent pentru ca nu trebuie sa dai la toate partitiile install)
Funda? big grin