| SNk_Florin_1998 a întrebat:

Pc-ul meu pornește foarte greu și la un interval de 5 minute se Boboteaza singur Menționez ca am reinstalat Windows-îl și tot degeaba am înțeles ca ar putea fi HDD când îl pornesc îmi apare pe desktop gestado de emergencia și nu îmi pornește decât după jumătate de ora

Răspuns Câştigător
| udrescuf a răspuns:

Probabil ai instalat windows-ul de foarte multe ori pe acel HHD sao acel HHD este de foarte mult timp. Sunt mai multi factori care influenteaza boot-area unui pc, de ex : procesorul, placa video, ram-ul etc. Mai bine du-te la un sediu de raparat pc-uri.