| andreea118 a întrebat:

Am samsung gt-b3410 si cand imi iau imagini de pe calculator cu cablul de date imi spune ca, imposibil de afisat toate fisierele, cele care depasesc 52 caractere nu sunt acceptate in telefon. Ce sa fac ca sa poata sa le afiseze?

2 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Cand le urci in telefon redenumestele, gen 01, 02, pentru ca titlul (denumirea) poze-i este prea lung, nu suporta telefonul, incearca si din telefon sa redenumesti poza, vezi daca merge.
www.byetsoft.eu

| necris77 a răspuns:

Pai ai incercat sa le redenumesti?
dintr-un nume "jlgasdfjghaslfkjaslkfdjasdlkfdkjfsldkjflsdkjbvlsadkjbvlsdjfbkfsdjb" sa faci ceva de genul "poza123"