| armageddon22 a întrebat:

Am scapat telefonul pe jos si evident s-a crapat un pic.Nu s-a crapat tot telefonul si touch-ul nu a fost afectat el inca functioneaza perfect dar strica imaginea telefonului.Cat de scumpa ar fi inlocuirea ecranului? Am telefon nivo black va rog spuneti-mi cine stie!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A meu ii pasadena, si ma coasta 130 roni.sii cam crapat, cam tare.

| awspam a răspuns:

Telefoanele astea moderne nu sunt pentru dat la porci

| armageddon22 explică:

Am fotografiat sparsatura :
http://tinypic.com/r/2wqbudl/8
uitati-va si spuneti-mi va rog cat m-ar costa inlocuirea ecranului. Va rog mult.