| Dragos11932 a întrebat:

Am si eu o intrebare:

Acum 10 luni mi-a trasnit in router, placa de retea(integrata) si mi s-au ars, inainte download-am cu pana la 10Mb/s, dupa aceea am cumparat o noua placa de retea, am bagat cablul direct si download-am cu maxim 2, 3Mb/s... Intre timp mi-am luat un router(TP-LINK Archer C2) si download-am cu 2Mb/s la inceput, acum downloadez cu 300-500Kb/s si rareori cu 1.9Mb/s.

2 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

Routerul manaca din viteza oricum, poate vechea placa era de firma, sigur asta de acum nu este ieftinache?

| Dragos11932 explică (pentru iAMVi):

Placa este "realtek pci gbe family controller".