| Adelin-Georgian_Draghici_1999 a întrebat:

Am si eu o intrebare mi-am instalat de curand Windows 8.1 si cand apas butonul de start care ar trebui sa iti apara Startul, mie mi se stinge pc'ul... Sti careva cum pot sa rezolv si eu problema.?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori nu ai instalat windows-ul bine, ori este un windows... cu bug-uri/erori, sau nu este bun pur si simplu, ori uita-te la setarile pentru butonul "starT" ce este pus pe el, gen pe alt poti pune anumite comenzi, eu puteam cel putin, uita-te in cazul tau, la setarile de la tastatura, sa vezi pentru fiecare buton, sau daca nu reincearca sa il reinstalezi, zi-mi un raspuns.

| Adelin-Georgian_Draghici_1999 explică (pentru anonim_4396):

Pai fii atent folosesc windowsu asta de ceva timp si aveam o tastatura pe usb ..acum am schimbat tastatura mi-am luat una obisnuita. Pe cea pe USB merge totu perfect pe asta daca apast butonul de start isi da shut down ..am reinstalat si winwosu incerc sa ma uit acum la setarile tastaturii...

1 răspuns: