| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum sunt conectate cablurile la castile Samsung(cele cu care vin telefoanele). Mi s-a stricat mufa jack si am taiat cablurile, dar in loc sa fie 4(impamantare, microfon, casca stanga si casca dreapta) sunt 6: alb, albastru, rosu, verde, unul de cupru neacoperit si unul de cupru transparent. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Fă o poza la cabluri și dă-mi poza pe mess azure. b126149 id meu și îți spun cum să le legi.

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: