| MrNobody a întrebat:

Am si eu o mare rugaminte pentru posesori de Android cu chipset Adreno. Am nevoie de folder-ul cu date al jocului GT Racing: Motor Academy Free+ versiunea 1. 4. 0 (actuala). Puteti instala jocul FREE din Android Market. Dupa instalera propriuzisa acesta la deschidere va cere sa descarce cca 350mb de date. Datele acestea sunt adunate i folderul GloftGTFM care se afla in SdCard/Gameloft/Games/
De acel folder cu date am nevoie. Il puteti urca pe www.jumbofiles.com

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Dar de ce nu il descarci tu? Doar e free

| MrNobody explică (pentru sltlp):

Nu am conexiune WiFi pe telefon. Altfel crezi ca mai stateam sa cerșesc ajutor?

| sltlp a răspuns (pentru MrNobody):

Sa nu ma injuri, dar nu am adreno. Insa intrebam deoarece nu avea sens. Daca ai un laptop, poti face wifi hotspot si sa iei net de pe lapto si sa iit instalezi. Sau si mai bine, iei full, te descurci tu. Nu de alta, dar varianta free o sa ruleze in background, fie ca vei inchide sau nu procesul.

| MrNobody explică (pentru sltlp):

Am desktop. Nu am de unde lua wifi. Am net de la Voda dar nu il pot folosi sa descarc 350mb, ma haleste la factura...