| georgiana09ant a întrebat:

Am si eu o problema.
Am vrut sa-mi fac curat in feed pe insta si am apasat pe cateva poze sa le arhivez pentru a ma putea decide ce sa pastrez si ce nu.
Dar la ultimele 2 poze pe care am vrut sa le arhivez nu mergea si imi aparea un anunt ca acesta poza nu poate fi arhivata etc.
Dupa observ ca acele 2 poze nu mai apar in profilul meu si au disparut iar in arhiva nu sunt. si nu inteleg unde si dc au disparut si cum le pot recupera daca stie cineva.
Mentionez faptul ca acum fara acele 2 poze am in total 21 de postari dar mie in profil imi apar 23 ca si cum pozele ar fi acolo dar invizibile.
Stie cineva ceva daca are cineva o idee de ce se intampla?
Multumesc!

1 răspuns:
| literallythesamebruh a răspuns:

Este o eroare de la Instagram care îmi dă și mie bătăi de cap de ceva timp. De cele mai multe ori aceasta apare când postezi ceva (un video de exemplu) care are drepturi de autor și care îți va fi blocat de "proprietar" să zicem așa. Postarea va deveni invizibilă. Acum nu știu ce ai postat tu, dar este posibil sa fi pățit același lucru. Dacă ai postat poze cu tine, cel mai probabil s-a comis o greșeală.