| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu sunetul la laptopul meu si nu vreau sa ma duc sa instalez windowsul din nou.problema este in felul urmator am sters din control pennel realtek si acum cand vreau sa il instalez din nou nu merge.am intrat la sounds and audio devices si la volume nu imi arata nimic sunt impitrite toate si nu am ce sa le fac chiar daca instalez realtek si tot nu imi apare acolo sunet, volumul si toate alea...
pls help! multumesc

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Poţi încerca să ştergi intrările din registrul Windows-ului şi toate folderele din programs respectiv local settings(la userul tău şi la Al, users; vezi că sunt ascunse astea) şi apoi să încerci săîl instalezi iar. Dacă nu atunci numai un fresh install mai poate remedia situaţia. Dar să ştii că nu trebuie să fi expert ca să instalezi un Windows. Uite aici un fel de ghid despre Windows
www.winconfig.pro.tc
(este un site dedicat). După ce ai citit şi luat notiţe de acolo nu ai cum să nu ştii să instalezi un Windows. :). Şi eu singur am învăţat să fac asta şi nu sunt informatician sau să lucrez în IT.

| DeyCj a răspuns:

Eventual dacă nu te descurci ia legătura cu mine în privat.Succese

| dragutzalavynutza a răspuns:

Si eu am patit asa ce este de facut

cat de rau ti-ar parea trebuie sa instalezi windowsul din nou sad