| ThomasMartin a întrebat:

Am si eu o problema eu am 2 windowsuri instalate in calculator vista si 7 iar 7 este piratat de pe net vreau sa stiu si eu cum pot sa-l sterg?

4 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

La pornire selectezi vista sa se incarce/start/run/scrii msconfig/clic dreapta pe el run as administrator/boot/selectezi win7/delete/apply/ok/restart.Clic dreapta pe win 7/delete.

| ThomasMartin explică (pentru Sihastrul):

Mersi de raspuns foarte bun dar mai am o intrebare daca am doar un windows instalat cum il sterg?

| Sihastrul a răspuns (pentru ThomasMartin):

Formatezi,ce windows vrei sa instalezi?