| Anonim445zzz a întrebat:

am instalate pe un calculator 2 windowsuri si eu am windows xp si windows 7 vreau sa sterg windows xp cand deschid calculatorul imi apare windows 7 si windows... ajutati-ma la id de mess farcas.paul

1 răspuns:
| IoNuTz96 a răspuns:

Fii atent, trebuie sa instalezi inca odata windowsul, dar acum te hotarasti care, ori 7 ori xp, si atunci cand vrei sa il instalezi iti va aparea sa reformatezi partitiile si le reformatezi, dupa care abele windowsuri se vor sterge + datele care le mai ai in pc, ca sa golesti tot de pe hard pentru a instala noul windows-ul. Sper ca te-am lamarit. Bafta