| NGabriel a întrebat:

Am instalate 3 windowsuri pe calculator, cum pot sa le sterg pe celelalte, am wind 7, si celelalte 2 sunt tot wind 7,

5 răspunsuri:
| JustCooL a răspuns:

Simplu
Reformateaza PC-UL cu un CD bootabil
Si cand il reformatezi formateaza partiunea C) in intregimewinking

| NGabriel explică (pentru JustCooL):

Am facut asta, si tot imi instaleaza asa, aveam 2 windowsuri am facut asta ce zici tu si acum am 3 instalate :-(

| JustCooL a răspuns (pentru NGabriel):

Eu cred ca nu stii cum se instaleaza un windows
Iti trebuie un CD bootabil
Dai restart la calculator si butezi apasand tasta "space" sau "enter"
De aici cred ca te descurciwinking
Daca nu reusesti uitate la un tutorialwinking
Funda?

| NGabriel explică (pentru JustCooL):

Daca-mi dai si un tutorial ai funda laughing, si CD-ul e bootabil. am mai instalat dar niciodata nu a facut asa