| PrYcHiNdEl a întrebat:

Am si eu o problema la un laptop si nu stiu de la ce este.De 2 saptamani a aparut un zgomot si nu stiu de la ce este de la cooler sau de la hard.Cand cooleru se opreste dispare si zgomotu iar cate odata cand se opreste cooleru acest zgomot ramane.Mah puteti ajuta si pe mine ca nu stiu ce sa fac sau ce este de vina?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit si eu, era de la cooler, si cateodata se si stingea singur, tot din aceeasi cauza. Mergi mai bine la cineva care se ocupa de calculatoare sa il desfaca si sa vada exact care e problema.

| PrYcHiNdEl explică (pentru anonim_4396):

Pai am fost si baietii l-au suflat cu aer comprimat da tot face acum nu stiu sigur de la ce se aude ori de la hard ori de la cooler

| anonim_4396 a răspuns (pentru PrYcHiNdEl):

Pai mergi la altcineva, e clar ca persoana la care ai fost nu a rezolvat problema!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hardul poate scotea zgomote

| PrYcHiNdEl explică (pentru anonim_4396):

Pai si cum aflu daca este de la hard.Ideeal ar fi sa incerc cu al hard sau sa il pun pe al meu pe alt laptop?

| anonim_4396 a răspuns (pentru PrYcHiNdEl):

La laptop e mau greu sa scimbi dul la reparat mai strici ceva si ce te faci