| RusescuO a întrebat:

Salut, am o problema la chat facebook. Nu imi mai apar prietenii obisnuiti in chat, acolo deasupra de "mai multi prieteni". Sunt altii cu care nuci macar nu am vorbit si ma enerveaza chestia asta. Ce as putea sa fac? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ai ce sa faci, ti-i pune random intr-un fel. Nu stiu exact dupa ce-i ordoneaza. Si mie mi s-a intamplat. O sa ti-i inlocuiasca cu timpu daca nu vorbesti cu ei si sunt alte persoane cu care vorbesti de obicei online.

| RusescuO explică (pentru Adry05):

Mai, da am mai vorbit de sb asta si s-a intamplat la un sfert din judet laughing)