| Mia a întrebat:

Am si eu o problema...Nu stiu ce naiba a facut fratele meu la browser(Mozilla Firefox) ca acum nu imi mai apare bara aceea cu link-ul, unde scrii adresele. Mi-e rusine, dar chiar nu stiu ce sa fac.Cum o fac sa apara din nou? Ms mt... fundita cel mai rapid

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie rusine, nu s-a nascut nimeni invatat. big grin Faci click dreapta acolo langa Help (pe banda gri) si bifezi navigation Toolbar. Succes! big grin

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

E uşor.Numa un click dreapta sus şi apoi bifează„navigation barr(bara de navigare) şi voila.Fratele tău a făcut operaţia inversă. Succese

| Mia explică:

Am rezolvat problema...ms

| ProAlecks a răspuns:

Sau poti sa iti iei un browser mai bun! www.google.com/chrome