| danielrazvan a întrebat:

Am si eu o tableta evolio aria mini 3g si vreau c-a pozele, sau filmele care le fac cu aceasta, sa le descarc pe laptop, si nu pot ca tableta are blueetoot dar laptopul nu are,,,! laptopul meu este un compaq presario, CQ57.
Exista vreo posibilitate? cum as putea sa fac acesta operatie? mentionez, cablu de date nu am!
poate exista vreun program de bluetoot,!?
Va multumesc tuturor!

5 răspunsuri:
| danielrazvan explică (pentru darrio2007):

Iti multumesc mult de raspuns! si crezi ca, cu acela imi voi face treaba?
de unde il iau?
si c-am cat costa?

| darrio2007 a răspuns (pentru danielrazvan):

Da.Atentie cand il cumperi sa corespunda cu tipul de windows pe care il ai.Am luat teapa.Si sa nu il cumperi de la orice comerciant.Te poate pacali.

| danielrazvan explică (pentru darrio2007):

Eu am un windows 7 pe 64 de biti, ai vreo recomandare, sau este bun si Emag-ul, c-a magazin?

| Caine1122 a răspuns:

Daca essti despetept ai putea intra pe mess si dupa tab si dupa laptop pe id diferite si trimiti ce mare lucru