| Dement_Copil_1998 a întrebat:

Am si eu vreo 3 intrebari
1. De unde pot lua Google Chrome Android 2.3 cu Adobe flash player integrat
2. De unde pot lua Adobe falsh player pentru adroid 2.3
3. Cum se numeste aplicatia care atunci cand flueri telefonul raspunde

16 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Ce telefon ai?!

| Dement_Copil_1998 explică (pentru S3c0ndSh0t):

Samsung Galaxy Gio

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru Dement_Copil_1998):

1.Nu are Google Chrome (existent doar pe Samsung Galaxy S2 si S3 sau HTC One X
2.Nu merge sa downloadezi flash player(citez punctul 1)
3. Aplicatia cu fluieratul necesita niste senzori speciali pe care Gio nu ii are.

| sltlp a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Nu ai dreptate

| sltlp a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

De ce nu merge chrome, pai procesorul e pra slab, gneratie cevhe, motiv pentru care nu e suportat. Identic si pentru flash player, a ceasi conditie. DOAR ca idee, un xperia mini st15i stia si chrome, si flash player, dar ma rog. Nu stiu ce aplciatie zici tu cand flueri, da-mi un exemplu unde ai auzit ca se poate asa ceva.

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru sltlp):

Pai eu am zis ca nu merge pe GIO.Am gresit ceva?!

| sltlp a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Ma referam ca : chrome exista pe orice teelfon cu procesor de peste 1 ghz fi ca e single sau dualcore. La fel si cu flashplayer, la asta ma refereambig grin

| Dement_Copil_1998 explică (pentru sltlp):

rolling on the floor frt intelege are un prieten xperia mini si ii merge groaznic cand are 2 aplicatii arpinse merge ca pl...si deja 388mb din rami sunt folositi...
si google chrome merge si pe Galaxy Fit dar nu-s de unde sa-l iau...si aplicatia cu flueratul se numeste Whistle Phone locator...dar daca nu stii plz nu vrb

| Dement_Copil_1998 explică (pentru S3c0ndSh0t):

Si cum ziceam... daca nu stii nu te baga...am rezolvat aplicatia cu flueratul si am gasit si Adobe flash player 10.1 acu ma intere doar situ de la google chrome si nu vr sa mai aud nimic de Xperia Mini mam lamurit ca e un telefon la pamant nu`mi pasa ce cred alti

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru Dement_Copil_1998):

Omule ai tu flash player dar sa vezi ca cu sau fara tot aia e.oh go on

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru sltlp):

Apple Safari este cel mai bun browser.Eu am iPod touch 4 iOS 5.1.1 si merge mai mult decat bine

| Dement_Copil_1998 explică (pentru S3c0ndSh0t):

Nu`i adevarat pot sa vad si video de pe VPlay Peteava youtube imi mergea dinainte si pe browser

| sltlp a răspuns (pentru Dement_Copil_1998):

La varsa ta e justificat comentariul

| sltlp a răspuns (pentru Dement_Copil_1998):

O sa vezi tu rulat fluent cand o sa zboare...

| Dement_Copil_1998 explică (pentru sltlp):

Frt nu vr sa ma cert cu tine pari un baiat inteligebt acu fiecare cu parerea lui... Mie unu imi place mlt gio si dwloc xperia mini dimpotriva ilvdisplac...dar daca tie iti place e tot ce conteaza scuze pentru ca nu am scris um trevuie dar am sscris de pe tel isi mam grabit

| RyuzakiSan a răspuns:

De pe market probabil? lol