| Anonym985544 a întrebat:

Am terminat cu media generala 9.23, dar parintii mei sunt suparati ca am luat 7 si 8 la mate (mediile)... As vrea un 3DS dar nu am sanse cu ei. S-ar merita sa imi vand telefonul (Lumia 520) pe unul si cu restul banilor sa cumpar jocuri?

Răspuns Câştigător
| larisa333lari a răspuns:

Eu am luat 7 la mate si 8 la romana laughing
apropo nu s-ar merita! pastreaza-ti telefonul pe urma o sa vrei un nou telefon mai poti astepta!

4 răspunsuri:
| Anonym985544 explică:

EDIT: Am luat 7 la Romana si 8 la Mate (mediile laughing

| larisa333lari a răspuns:

Funda?

| loveyou20011 a răspuns:

Nu, crede-ma nu vrei sa il vinzi are o groaza de aplicatii stiu pentru ca si eu am, probabil nu stii de ele ori chiar vrei sa iti cumperi 3DS

| SpeedO123 a răspuns:

Nu merita mai asteapta pin la anul si vei avea unu mai kool succes