| KoJo07 a întrebat:

Am trei intrebari.
1. Cand inchid laptop-ul, dupa stingerea ecranului, beculetele mai stau aprinse cateva secunde, problema e ca aseara au stat deschise cam 1 min aproximativ, niciodata nu au stat asa de mult aprinse pana sa se opreasca si ele.
2.Vi s-a intamplat cand inchideti clapeta la laptop si intra in stand-by, sa porneasca deodata dupa o anumita perioada de timp sunetul de restart a laptop-ului?
3.Cateodata se blocheaza iconitele din start. Nu mai pot apasa click pe ele, cateodata la deschiderea laptop-ului chiar nu imi apar. Cum pot remedia problema?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai un virus.

| sierra1 a răspuns:

Inceacă să inchizi latopul prin SHUTDOWN nu prin închiderea capacului. Vezi dacă se mai repeta problemele

| AdrienWH a răspuns:

Iti recomand o reinstalare de Windows!, si da cand inchizi clapeta laptop ului el automat intra in stand-by.