| IasminXD a întrebat:

Am un Asus f550vx si nu se mai aude nimic in afara de un bazait din 3 in 3 secunde. Bazaitul se aude si cand pun castile, in ultima saptamana a bazait de 3-4 ori blocanduse apoi a revenit la normal. De la ce credeti ca ii? Garantia inca ii valabila.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Bazaitul se aude cand circuitul de masa este intrerupt.
Du-l inapoi, in garantie, sa-l repare.
Daca se va mai strica in timpul garantiei (orice defectiune), cere direct schimbarea aparatului cu altul, cel putin echivalent.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Il duci la garantie sa il repare ei, ai probleme la mufa de la căsti, mufa din telefon, aceea trebuie inlocuită, si o sa o faca ei la servis, fiind in garantie nu te costă nimic, este gratuit.

| IasminXD explică (pentru CristiDinBucuresti):

II laptop, zici ca ii de la el nu de la software?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru IasminXD):

Este laptop? Sau telefon?

| IasminXD explică (pentru CristiDinBucuresti):

Laptop