| greatLOL a întrebat:

Am un calculator cu un HDD de 500 GB. De cateva luni, imi creeaza probleme. Nu stiu de ce, dar cand i-am scos capacul de la unitatea centrala, cred ca a iesit o mufa sau s-a rupt ceva, ca acum trebuie sa fixez toate mufele care intra in HDD si ies din el in placa de baza. Ce s-a intamplat? Cand merge, cand nu merge, ma enerveaza cumplit. Specificatii PC : Intel Core i5 2.6GHz, RAM 6 GB DDR3, Placa video nVidia 1GB, HDD Sata sau Western Digital, nu ma pricep. Ajutor, am schimbat multe cabluri pana acum de HDD si la fel imi face, am pus capacul si tot asa face nu merge arproape deloc. Candm erge cand nu merge. FUNDA!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba bateria sau cumpara-ti un hard nou big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde stii tu ca asa trebuiethinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceva de genul am patit si eu tongue

| Klaudiu214 a răspuns:

Ma da e asa greu sa il duci la un magazin de reparat pc-uri si aia vede ei ce trebuie facut...