| anonim_4396 a întrebat:

Am un calculator dar atunci cand il pornesc imi apare inavild partition table, i-am da sa instaleze windowsul si tot asa imi spune, de ce?

2 răspunsuri:
| MaRRiaN a răspuns:

Poate nu ai instalat tu bine windows-ul. Uite foloseste-te de tutorialul asta si reinstaleaza-l, Bafta! : http://www.argento.ro/it/windows/tutorial-de-instalare-windows-xp/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tzeapa...am glumit...nu-i de la winows toata treaba e set active partition. oricum nu mai cont. Asa ca mai cauta tongue