| stweety10 a întrebat:

Am un iphone 4 pe care l`am luat din franta si vreau sa il deblochez. Se poate? Daca da, cam cat ar costa?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| theLOVEsc a răspuns:

Http://www.zombyx-mobile.com/2010/03/deblocaredecodare-iphone-3g.html ii pentru iphone 3 gs dar poate merge si pe 4 :D

| Masochista a răspuns:

In jur de 30 -40 de lei!

| WarD3n a răspuns:

Da, se poate pentru o decodare ...ar costa in jur de 10 lei dar avand in vedere ca e un iphone 4 s-ar putea sa coste mai mult, te duci si tu si intrebi daca iti convine ii dai telefonul til decodeaza in nici 2 min dai bani si gata happy end.