| aleceandra a întrebat:

Am un laptop Acer de putina vreme v531 cred.are bluetooth sigur si drivere instalate totusi nu stiu cum sa transfer poze sau muzica pe un Nokia c3-00.ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| jokerulvlad a răspuns:

Trebuie activat blututu la telefon si calculator. dar mai simpul ar fi cu cablu de date sau prin adaptor.

| aleceandra explică (pentru jokerulvlad):

Da cum sa il activez? l am cautat si cand dau click pe el nu mi apare absolut nimic

| jokerulvlad a răspuns (pentru aleceandra):

Dai clic dreapta pe el si trebuie sa scrie activare, sau cautare aparate dar trebuie sa fie si telefonul cu blututu activat.