| anonim1232123 a întrebat:

Am un laptop cu 2 placi video. Una integrata si una dedicata. Cum aflu cum se numeste cea dedicata? In dxdiag si in device manager imi arata 2 placi dar cu acelasi nume.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aida man

| RAY a răspuns:

Apropo ai una singura, placa integrata e un cip pe placa de baza aia dedicata e vizibila o vezi e in slot, descarca aida si gata

| mihai69 a răspuns:

Dar de ce nu citești manualul? Sau să cauți modelul tău pe sait-ul producătorului - și afli tot ce vrei!