| Måryán363 a întrebat:

Am un laptop HP Pavilion dv7 si dispaly-ul cand vrea se aprinde cand nu vrea nu se aprinde, tin sa mentionez ca leptopul porneste.

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

In primă fază, scoate acumulatorul, desfă capacul laptop-ul și caută bateria, scoate-o. Poți curata de praf laptop-ul in felul asta.
Încearcă și spune-mi daca ți-a mers. Daca nu, spune-mi ce placa video ai (integrată/dedicată)?

| Måryán363 explică (pentru GPA):

E laptop deci e integrata, acumulatorul nu are o defectiune...pt ca cum am spus cateodata se aprinde display-ul cateodata nu, dar ventilatoarele leptopul butonul pornesc, l-am bagat si pe un monitor si mergea

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Service pc