| Cos99 a întrebat:

Am un laptop HP probook 450 g2 j4s97ea cu windows 8.1 autentic (are support pentru wireless). Am incercat toate driverele de pe hp.com pentru acest model dar nu au mers ( poate nu le-am instalat eu bine ). Am inteles ca wirelessul poate fi oprit din bios, dar nu am reusit sa-l deschid. Daca ma puteti ajuta cu un sfat sau chiar rezolvarea, dau funda. Cat de detaliat puteti.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Reteau cealalta iti merge? Intra aici sa vorbim: http://www.epasystems.ro/asistenta-it-online

| Cos99 explică (pentru K0sti):

Am rezolvat singur, merci oricum.

| K0sti a răspuns (pentru Cos99):

Ok, nu ai pentru ce! Ne auzim, daca mai ai nevoie!