| stef1290 a întrebat:

Am un laptop in urma cu 3 ani la care nu am folosit bateria de loc. L-am folosit mereu fara baterie...Cand conectez bateria imi spune ca nu o incarca. Ce trebuie sa fac? Bateria mergea la inceput cand am luat laptopul dar am crezut ca se intampla ceva daca o tin. Ca eu mereu laptopul il tin cu incarcatorul conectat.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"ce trebuie sa fac. bateria mergea"

tare mi-e teamă că ai nevoie de alt acumulator, nou. Nu ai fi primul ce pățește asta