| EdiC a întrebat:

Am un laptop Sony vaio SVF152C29M si nu pot accesa biosul... am incercat f3, f2, del, toate mai precis si nu merge nu porneste biosul...
daca stiti cum se rezolva sau ati mai intalnit asa ceva si m-ati putea ajuta as fi recunoscator.
mersi anticipat

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cand deschizi laptopul, pe ecran ar trebui sa-ti apara tastele pe care trebuie sa apesi pentru a intra in Bios. Urmareste informatiile afisate pana sa se incarce Windows-ul si poate gasesti solutia. F5, F8, Delete, F2.

| EdiC explică (pentru dannyel86):

Nu apare nimic, apare direct cum se incarca windows-ul...