| Oxygen_6101 a întrebat:

Am un mp4 Zipy. Poernesc melodia iar dupa 10 secunde trece la rmatoarea.si tot asa.Am incercat la repetare meniu, imi apare A-B, >>A-,-B,- si )):crying, nu am mod normal.Cand dau >>- merge toata melodia, iar apoi se blocheaza la sfarsit.Am incercat sa ii dau reset si tot la fel.Am doar 5 butoane:derulare inapoi, inainte, R/V, M si play. Ce sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porneste playerul. Pune pauza si apasa M pana se duce in "Repeat" mode. Acolo trebuie sa ai Intro si Random. Alege Random. Cam asta e! Cheers.