| Oxygen_6101 a întrebat:

Am un mp4 zipy si cand pornesc melodia, dupa 10 secunde trece la urmatoarea si tot asa...am incercat sa intru la setari repetare, mod repetare si imi apare A-B nu pot sa schimb chestia aia. ce sa fac?big grin Multumesc anticipat...si dau funda big grin

1 răspuns:
| Mystyk_2492 a răspuns:

Încearcă să mai dai o dată repeteare A-B, dacă nu merge încearcă să selectezi alt mod de redare (exemplu NORMAL), dacă nici aşa nu merge în mod normal ar trebui să aibă în exterior o găurică mică lângă care scrie RESET şi trebuie să bagi ceva subţire acolo aşa îl vei reseta, sau dacă nu are intră la setări şi selectează "revenire la setările din fabricaţie" in mod normal una din astea ar trebui să meargă sigur. Bafta în continuare.