| y0nu7z a întrebat:

Am un nokia n73 si in convorbire sunetul se aude foarte incet...am fost la un service mi-a schimbat casca si tot asa se audesadsadstie cineva din ce cauza?sadfundita

3 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Asa am patit si eu, dar s-a rezolvat la service (unul autorizat - ceea ce iti recomand si tie).
Daca la fel se aude, du-te si spune-le alora.

| maxxu09 a răspuns (pentru virusake):

Cat a costat reparatia? eu am unul de 5 ani si se aude foarte incet in convorbiri

| virusake a răspuns (pentru maxxu09):

La mine a fost in garantie, de atunci am scapat si de telefon, dar dupa inca jumatate de an tot isi mai pierduse din volum. laughing

Acum, avand in vedere valoarea telefonului de acum, vezi si tu pe unde gasesti mai ieftin.