| Questo a întrebat:

Am un Nokia N97 iar intrebarea mea este, cum pot aparea online la chat pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| alistarr a răspuns:

Primul pas pentru a aparea online este sa ai internet pe mobil si sa te poti conecta la facebook dupa asta intri la setari si de acololo depinde in ce limba este setat mobilu umbli si tu pana iti dai seama cum functioneazawinking Funda?

3 răspunsuri:
| HasuX a răspuns:

Daca utilizezi Facebook pe telefon nu ai cum sa apari online la chat... poti vorbi cu cineva lasandu-i mesaj...

| OneGentleman a răspuns:

Descarca aplicatia shmessenger si instaleaza in telefonul tau, vei putea accesa gmail, facebook chat, msn, si yahoo...depinde ce conturi ai, si poti accesa 2 conturi odata de pe acelasi tel happy

| elleuie a răspuns:

Daca intri dupa telefon, nu apari on,