| KinekT a întrebat:

Am un pc mai slabut... are o placa de baza am2 si vreau sa cumpar un procesor am3 care e compatibil daca dau update la bios... intrebarea mea este daca il achizitionez si dau si update la bios pot sa baga windows nou? adica am windows 7 fac update la bios si schimb dupa windows xp imi mai recunoase procesorul?

4 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Daca va merge pe windows 7 va merge si pe xp
Stai linistit

| KinekT explică (pentru SouLIce):

Da dar daca schimb windowsul trebuie sa dau iar update la bios?

| SouLIce a răspuns (pentru KinekT):

Nu

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Salut,logic ca iti va recunoaste procesorul..desi e bine ca inainte sa ii faci un mic test.