| BlackRoseMary a întrebat:

Am un router D-Link model DIR-615 si l-am conectat la computer si am formatat tot ce era nevoie. Cand vreau sa ma loghez pe telefon si scriu parola, imi zice ca parola e incorecta. Am incercat diverse parole la pagina aia de net la care te trimite routerul(in cazul meu http://192.168.0.1/login.htm) dar la mobil situatia e neschimbata, parola incorecta. Am resetat routerul de cateva ori, ce pot sa mai fac?
funda

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Nu are treabă routerul cu parola telefonului, reseteaza telefonul, si ori pui tot parola veche in telefon, ori i ti faci alta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce marcă e telefonul?