| IoOoA a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini si de la un timp nu mi se mai conecteaza la 3G...pana acum mergea ma conectam intram pe net de pe telefon si imi downloadam aplicatii navigam etc. acum dintr-o data nu mai merge imi da eroare de cateva saptamani sad
Cine ma ajuta primeste funda xD

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Fa-ti setariile internetului de acolo din setari ca poate ai schimbat obtiunea de net si numai merge

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Faza este ca internetul este pe cartela, iar tu ai KB din net. daca ti se termina KB numai ai net si trebuie activat din nou exemplu.

Ai astazi 50000KB din internet 500MB aia daca stai pe net mult ti se termina si numai ai net. Doar daca il activezi din nou o sa iti mearga din nou netul. SUCCES

| IoOoA explică (pentru RareşTPUro):

Chestia e ca sunt pe abonament si mai am 80MB -.-

| RareşTPUro a răspuns (pentru IoOoA):

Pai il reincarci din nou. Cu codul acela *numar# depinde ce retea esti. si urmezi pasii

| RareşTPUro a răspuns (pentru IoOoA):

Fa-ti setariile internetului de acolo din setari ca poate ai schimbat obtiunea de net si numai merge