| StefiM a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4 mini si o problema cu cardul. Nu pot sa-l formatez nici dupa PC nici din telefon. Am incercat toate variantele posibile. Cred ca este de la telefon. Vreo idee?

6 răspunsuri:
| apokalipse96 a răspuns:

Buna!
Nu este telefonul de vina, este cardul, unete modele de acrduri au un fel de scut ce nu permite stergerea datelor de pe el, dar incearca sa ii fai o formatare completa.

| StefiM explică (pentru apokalipse96):

Nu mergeeeeee

| apokalipse96 a răspuns (pentru StefiM):

Ca cun ii dai format?

| StefiM explică (pentru apokalipse96):

Pai am optiune in tel formatare car5d

| apokalipse96 a răspuns (pentru StefiM):

DAca vrei sa il formatezi, conecteaza-l la pc dai click dreapta le cartela de memorie si ii dai formatare ca sigur merge, iti garantez asta.

| StefiM explică (pentru apokalipse96):

Am incercat si asta. Nu merge...