| ExpressRunning a întrebat:

Am un set de boxe cu apa...si windows-ul il detecteaza ca fiind Headphones(Casti)
Cand dau play la o melodie...cum fac sa se auda si in casti, si la boxe in acelasi timp?
Nu de alta...dar ma sacaie ca n-am bas...
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

@Cand dau play la o melodie...cum fac sa se auda si in casti, si la boxe in acelasi timp?
Nu cred ca se poate, cumpara-ti un set de casti cu bass mai performante. Bafta!

| ExpressRunning explică (pentru Prezidentul):

Deci..."Am un set de boxe cu apa...si windows-ul il detecteaza ca fiind Headphones(Casti)." intelegi ce vreau sa spun?