| tzra a întrebat:

Am un sistem 5.1 Logitech si se aud doar 2 boxe din 5. Ce pot face sa mearga toate?

8 răspunsuri:
| SoulHealer a răspuns:

Ok, întră în Realtek HD Audio Manager (daca nu ai driver-ul, instalează-l) iar acolo în dreapta ai nişte jack-uri cu diferite culori. Alegi primul jack, cel albastru şi selectezi Front Speaker Out. Apoi alegi al 2-lea jack, cel verde şi selectezi tot Front Speaker Out. A mai rămas cel roşu, întrii in el şi selectezi Center/Subwoofer Speaker Out şi dai ok.

Asta e la Windows 7, la Windows XP e tot la fel doar meniul e diferit.
Succes, Peace!

| Buhus_Stefan_1998 a răspuns (pentru SoulHealer):

Am xp si nu pot sa aleg jack-urile

| lookylooky a răspuns (pentru SoulHealer):

Dece nu ma lasa sa bifez jack-urile?

| lookylooky a răspuns (pentru SoulHealer):

Dece nu ma lasa sa bifez jack-urile?
Uite id meu de mess lucian_daniel18@yahoo.com te rogg sa vb

| lookylooky a răspuns (pentru SoulHealer):

Intra pe mess ca ai iesit
!
te rog

| DonnaEmperatriz a răspuns:

Am la fel:X!
Merg toate, dar iti trebuie o placa sonora mai mare!
Placa mea veche nu facea fata si mi-am luat alta!
Nu e scumpa, intre 50-150 lei!
Good luck!:*

| lookylooky a răspuns (pentru DonnaEmperatriz):

Salut
iata id meu lucian_daniel18@yahoo.com
intra si ajuta-ma ca habar n-am ce trebuie sa fac sa mearga :3

| tzra explică:

Mersi de ajutor Soul Hearther a mers!