| anonim_4396 a întrebat:

Am un smartphone si aveam parola iar o cineva a bagat parola de multe ori gresit si nu mai merge s-a blocat si imi apare conecteaza'te cu contul tau google dar cum sa ma conectez ca nu am net pe el.ce trebuie sa fac?va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Stiu ca suna mai bine sa spui ca ai "smartphone", dar puteai totusi sa ne spui modelul.
Du-te undeva unde ai wi-fi si conecteaza-te la cont.

| vip17 a răspuns:

Pai du-te si tu la servitii cu clientii la cosmote /orage/Vodafone si te rezolva ei dar cu cost!

| Dumitrascu_Cristi_1996 a răspuns:

Am si eu un Motorola xt311 si tot asa cineva a bagat de 15 ori parola si s-a blocat, ce as putea face sa aflu parola dati-mi un raspuns va rog