| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon s5600v. Am 2 probleme:
1) Am scapat telefonul pe jos afara si e cam sgariat (nu ecranul, dar spatele si colturile da) si daca stie cineva de unde pot lua o carcasa noua;
2) Parca telefonul se misca cam greu (dureaza mult pana se incarca pozele (chiar si cele cu dimensiuni de 100k), jocurile si unele chestii). Se poate face ceva ca sa se miste mai repede? Nu este de cand l-am scapat, ca se misca la fel dinainte sa il scap.

2 răspunsuri:
| unubunnnn a răspuns:

Du-te la un magazin de carcase de la tine din oras-funda?

| ValyKess a răspuns:

1). Pentru a schima carcasa du-te la orice magazin gen cosmote sau Vodafone etc. si cumpara o caracasa.
2).Incearca sa resetezi telefonul(chiar daca vor fi sterse toate pozele si tot ce ai pe el). Cred ca se va misca mai bine. happy