| lolly_6164 a întrebat:

Am un telefon Samsung B3310, mi-am cumparat cablu de date dar nu mi-l recunoaste. Am inteles ca la acest model de telefon nu trebuie instalat drivere trebuie doar sa setez din telefon.Stie cineva unde si ce trebuie sa modific? hlp plzz :*

2 răspunsuri:
| Adriana_1090 a răspuns:

Da bineinteles.eu am Samsung j700 mie la inceput nu-mi mergea cablu doar cu cd si am procedat astfel: am intrat in setari, pe urma in setari telefon, si dupa la conexiuni pc.Am intrat in conexiuni pc si am dat pe stocare de masa ca el era pus pe pc studio samsung.bafta poate difera putin setarile ca nu avem acelasi model da gasesti si asa

| lolly_6164 explică:

Am cautat asa cum mi-ai spus Adriana dar eu la Settings / Phone settings imi apare doar Language, Shortcuts, Keypad auto-lock, Caller information si Quick access...sad