| cmin999 a întrebat:

Salutare.am cumparat azi un cablu de date de la vodafone.pe el scrie ca e de samsung corby dar tipu de la magazin mi-a zis ca merge si pentru al meu (samsung b3410 delphi). Cand il conectez telefonul se incarca dar nimic altceva.Ba imi zice pc`u ca nu recunoaste device`u ba imi zice ca nu e instalat bine cand incerc sa il conectez la samsung studio.Chestia cu Mass Storage am facut-o.si inca o fac...trebuie sa dureze asa mult? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| cezarelzaharel a răspuns:

Nu are nimic cablu (e doar un fir conectat la un capat usb iar celalalt pin telefon). Io am avut Samsung star 5230 si daca conectan mass storage tot asa imi mergea fff greu. Parerea mea e sa dezinstalezi acel prog si sa incerci din nou (fara el). P.S. ia-ti un cititor de card. Funda!?