| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Young 2 pe care l-am cumpărat recent. Dar ma deranjează un lucru: când vreau să dau un apel îmi apare mesajul "Atingeți de 2 ori pentru deblocare " și asta mă c-am deranjează. Cum pot seta să nu mai apară acest mesaj? Dau fundă pentru răspunsul corect! Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| edychelaru a răspuns:

Asa este setat telefonul, si eu am avut unul dar nu am putut sa-l setez. Sper ca te-am ajutatwinking

| Clarx a răspuns (pentru edychelaru):

Bine, dar mesajele și notificările au același sunet. Cum pot să fac ca mesajele și notificările să aibă sunete diferite ca să știu să le diferențiez!?

| Clarx a răspuns (pentru Clarx):

Notificările și mesajele pot fi separate?

| Clarx a răspuns (pentru Clarx):

Notificarile in ce constau mai exact?