| Emitzu95 a întrebat:

Am un televizor LG, model mai avansat: 3D, full HD... Ma rog, nu stiu cata importanta are asta. As vrea sa stiu cum sa imi aranjez programele dupa ce am dat cautarea automata. Si tin sa spun ca nu pot sa dau cautare manuala pentru ca pierd anumite programe... Daca stie cineva cum modific lista programelor dupa cautarea automata, va rog sa imi spuneti!

1 răspuns:
| ciprian1997 a răspuns:

Intri in meniu, dai merorare manula, apoi inti apare jos numarul programului.Alegi numarul pe care il vrei apoi dai ok! Succes!